משלוח לבית הלקוח חינם בהזמנה מעל 250 ₪
שימו לב! ייתכנו עיכובים באספקת משלוחים. במקרים דחופים, בבקשה צרו איתנו קשר.

מגרד לכם בקרקפת? יכול להיות שיש לכם פסוריאזיס. איך תזהו את התופעה ומהן דרכי הטיפול?

פסוריאזיס בקרקפת מתאפיינת בהופעה של כתמים אדומים או סגולים מעובים בקשקשים בנקודות שונות בקרקפת. התופעה מלווה לעיתים בצריבה ובגרד קל עד חמור. אספנו עבורך מידע חשוב על פסוריאזיס של הקרקפת ודרכים להתמודד איתה. 

פסוריאזיס היא מחלה אוטואימונית כרונית בה תאי העור מתחלפים בקצב מוגבר בשל חוסר איזון במערכת החיסון. בין 50% ל - 60% מאלו שסובלים מפסוריאזיס יסבלו גם מפסוריאזיס בקרקפת. פסוריאזיס בקרקפת יכולה להתרחש במקביל לכל צורה אחרת של פסוריאזיס או בנפרד. ייתכן מצב בו כל הקרקפת תתאפיין בתסמיני המחלה, וייתכן שרק חלק מהקרקפת. המחלה יכולה להתאפיין גם באובדן מקומי של שיער, אך ההתקרחות אינה קבועה. אז מה חשוב לדעת על פסוריאזיס של הקרקפת ועל דרכי הטיפול במחלה?

תסמינים נפוצים לפסוריאזיס בקרקפת

לפסוריאזיס בקרקפת יכולים להיות מספר תסמינים
1. יובש
2. גרד
3. צריבה
4. תחושת אי נעימות
5. קשקשים
6. אדמומיות
7. רגישות ואי נעימות בקרקפת

פסוריאזיס בקרקפת יכולה להתפשט גם למצח ולעורף.

מה גורם לפסוריאזיס בקרקפת?

פסוריאזיס בקרקפת עלולה להתפרץ במצב של חוסר איזון במערכת החיסונית. תגובת יתר של המערכת החיסונית היא שגורמת לתאי העור לגדול בקצב מהיר מדי, כך שחלוקת תאי העור והתחלופה שלהם לא מתבצעת בצורה תקינה. קצב התחלקות תאי העור במצב של פסוריאזיס גבוה יותר פי אלף מקצב ההתחלקות של עור בריא. התאים מצטברים זה על גבי זה – וככה נוצרים אותם משטחים וקשקשים אמורים. הגוף צובר תאי עור בריאים שעוד לא עשו את שלהם ושעדיין אינם מוכנים לפנות את מקומם לתאים החדשים - כך שנוצר מצב של הצטברות תאי עור, מה שמוביל לתסמיני המחלה.

מי נמצא בסיכון?

● חולי פסוריאזיס - מי שכבר סובל מפסוריאזיס נמצא בסיכון גבוה יותר לסבול מתופעות המחלה גם בקרקפת, כמחצית מהחולים סובלים מהמחלה גם בצורה הזו.
● מין - נשים בסיכון גבוה יותר מגברים.
● גורמים חיצוניים - לחץ, עישון, השמנת יתר ונטייה גנטית. 
● גיל - פסוריאזיס בקרקפת יכולה להופיע בכל גיל.

איך יודעים שאכן מדובר בפסוריאזיס?

לעיתים מבלבלים בין סבוריאה דרמטיטיס (קשקשת), לפסוריאזיס של העור. בשני המצבים תופעת הקשקשים מלווה בדרך כלל בקרקפת מגורה ומתקלפת. במצב של סבוריאה בקרקפת יופיעו קילופי עור לבנים או צהובים המלווים באדמומיות וגירוד בעור הקרקפת בפסוריאזיס הקרקפת המגורה ויופיעו קילופים וקשקשים כסופים ובצורת פתיתים. מה שעוזר גם לרופאי העור להבין האם מדובר בפסוריאזיס או בקשקשת זה הופעה של התסמינים באזורים נוספים בגוף או כמובן - שליחת דגימת עור למעבדה.

טיפולים מקומיים - קו ההגנה הראשון לעור 

טיפולים טופיקליים (מקומיים ) בפסוריאזיס בקרקפת הם קו ההגנה הראשון לעור שלך. הטיפול כולל תכשירים כמו שמפו טיפולי, קרמים, ג'לים, קצפים, שמנים, משחות וסבונים, אותם ניתן להשיג ללא מרשם. התכשירים האלו טובים לשגרת שמירה על עור הנוטה לפסוריאזיס וגם יכולים להתאים לטיפול לצד תרופות, בהתייעצות עם רופא

צמח האינדיגו ופסוריאזיס

צמח האינדיגו הינו צמח מרפא עתיק יומין בשימוש ברפואה הסינית ומשמש כצמח אנטי דלקתי, נוגד חמצון ומווסת את פעולת התמיינות וגדילה של תאי עור. חוקרים שבדקו את ההשפעה של צמח האינדיגו על חולי פסוריאזיס עם תסמינים בקרקפת ובדקו כמה עשרות חולי פסוריאזיס מצאו כי מטופלים שמרחו באופן מקומי משחת אינדיגו על נגעי עור מדי יום במשך 8 שבועות חוו ירידה משמעותית בתסמיני המחלה. המסקנה של החוקרים היא שמריחה מקומית של משחת אינדיגו עשויה להוות טיפול חדשני, בטוח ויעיל בפסוריאזיס של הקרקפת, על ידי וויסות התפשטות והתמיינות של תאים, וכן על ידי עיכוב התהליך. מחקר נוסף שבדק דגימות עור מחולי פסוריאזיס, גילה שינויים ברמת החלבון בתאים לאחר טיפול בתכשירים על בסיס צמח האינדיגו, מה שפותח את השער למחקרים עתידיים שיבינו טוב יותר את היכולת להחזיר את מערכת החיסון לאיזון בעזרת אינדיגו לצד דרכים נוספות אף חולה לא חווה תופעות לוואי חמורות. המסקנה הייתה שצמח האינדיגו יעיל ובטוח לשימוש.

בקמדיס חקרו את צמח האינדיגו יחד עם צמחים אחרים ושילבו אותם בסדרת המוצרים המיועדת להקלה על תסמיני פסוריאזיס, המוצרים הוכחו מחקרית והראו יעילות בשיפור כל תסמיני המחלה

שמפו טיפולי | PSO SHAMPOO

השמפו הטיפולי - PSO של קמדיס
מיועד לניקוי עמוק ולהקלה על קרקפת יבשה, מגורה ואדמומית הנוטה לקילופים. לצד היתרונות של צמח האינדיגו שעל בסיסו מיוצר השמפו, PSO מכיל גם את אגוז עץ הסבון - שידוע בתכונותיו לניקוי עמוק של הקרקפת והשיער, ,זינק פרינתיון להעל
מת הקשקשים וחומצה סליצילית לקילוף עדין של תאים מתים. השמפו מיועד להפחתת אדמומית, יובש, קילופי עור ומניעת הישנותם.

איך השמפו הטיפולי יכול לעזור לך?
● הוא מונע היווצרות קשקשים ומסיר עד 100% מהקשקשים הנראים לעין.
● מפחית אדמומיות ומרגיע קרקפת מגורה ויבשה
● מנקה את השיער ואת עור הקרקפת.

קרם טיפולי לקרקפת | SEBO & PSO SCALP LOTION

קרם טיפולי לקרקפת שילוב של 6 צמחי מרפא, ביניהם אינדיגו, שתפקידם לסייע להפחתת אדמומיות וגירוי. הקרם מועשר בחמאת שיאה לשיקום שכבת ההגנה הטבעית של הקרקפת והוא מכיל פרו ויטמין B5 וגליצרין להעשרת הקרקפת בלחות. הקרם נבדק מחקרית ויעילותו מוכחת על פי מחקר קליני יחד עם השמפו הטיפולי.

איך הקרם הטיפולי יכול לסייע לך?
● מסייע למניעת קשקשים לאורך זמן.
● מפחית את האדמומיות והגירוי –עד כ-90% פחות אדמומיות לאחר שבועיים של שימוש.
● מקל על קרקפת יבשה ומגורה.
● מעשיר בלחות ומזין את עור הקרקפת.
● משקם את שכבת ההגנה הטבעית של עור הקרקפת.

השמפו הטיפולי של קמדיס בשילוב עם הקרם הטיפולי לקרקפת מגורה ואדמומית,, מציגים שיפור של 92% בחומרת הקילופים בעור , כבר לאחר 6 שבועות. השימוש בתכשיר מתאים למבוגרים ולילדים מעל גיל 3.

13.jpg__PID:d89b688c-7036-4abb-8ba7-aa7af70c6a26

מה עוד אפשר לעשות כדי להקל על התסמינים?

אנחנו בקמדיס קשובים לכם, אנחנו יודעים שנמאס לכם מגרד, נמאס לכם מסטרואידים ונמאס לכם שהמחלה מנהלת אתכם. קודם כל, חשוב שתדעו שאתם לא לבד, ושנית - דעו שיש מה לעשות. אנחנו כאן כדי לעזור וכדי להציע לכם פתרון בטוח ללא תופעות לוואי, פשוט ליישום עם יעילות מוכחת מחקרית. נכון, זה לא יעלים פסוריאזיס אבל זה ירגיע את הקרקפת ותחזרו לנשום. עד שזה יקרה, אספנו כמה מהתלונות הנפוצות ביחס לפסוריאזיס בקרקפת ואספנו גם כמה טיפים שיכולים לסייע לכם להגיע להקלה:

התלונות הנפוצות:

 "אני מרגישה גרד תמידי גם בלילות הגרד מעיר מתוך שינה".

"אני סובלת מאוד מפסוריאזיס בקרקפת, מתעוררת משינה מהגירודים והשיער נושר מרוב שיש קליפה עבה."

מה אפשר לעשות כדי לסייע לטיפול?

להבין שאכן מדובר בפסוריאזיס של הקרקפת
ישנם אנשים שלא מחברים את הסימפטומים בקרקפת לסימפטומים של פסוריאזיס בגוף שלהם, למרות ש - 50% מחולי פסוריאזיס סובלים גם מפסוראיזיס בקרקפת. אז קודם כל חשוב להבין במה מדובר ולשלול מצב של קשקשים שאינם קשורים לפסוריאזיס, לכו להתייעץ עם מומחה, רופא עור.

להימנע מגירוד הקרקפת
נסו לא לגרד את הקרקפת. רופאי עור מבינים שפסוריאזיס בקרקפת עשויה להיות מגרדת ביותר. עם זאת, גירוד יכול לגרום לדימום בקרקפת, להחמיר את התסמינים ואף לגרום לנשירת שיער.

איך אפשר להקל על תחושת הגרד?
ברוב המקרים, כאשר נגעי הפסוריאזיס מתבהרים הגירוד מפסיק. שימוש בשמפו טיפולי וקרם לחות ייעודי יכולים בהחלט לסייע. יש לחפוף את הקרקפת בעדינות ולמרוח את הקרם כשמגרד. למצוא דרכים להפיג את הלחץ תסמיני פסוריאזיס יכולים להלחיץ ותחושת לחץ יכולה להחמיר את המצב ולהגביר את התגובה של המערכת החיסונית בגוף. לכן, חשוב למצוא את הדרכים להפיג את המתח והלחץ - כל אחד לפי אמונותיו, תחביביו, כישוריו, סביבתו ועל פי תפיסות עולמו.

מהטבע לעור שלך

אז איך הקרם הזה עובד בעצם? התשובה מעט מורכבת, אבל בשביל זה אנחנו כאן. הקרם הטיפולי כאמור מכיל שישה צמחי מרפא. כל אחד מהם פועל במישור אחר, ויחד הם משלימים את זה את זה:

פורטולקה 

 צמח אנטי דלקתי ונוגד חמצון רב עצמה, נחשב ל"צמח אריכות ימים". מסייע בהרגעת האזורים הפגועים ביותר בקרקפת.

צמח עץ הסבון

צמח המכיל סאפונינים (מקציפים טבעיים) המסייעים בצעד הראשון בטיפול בקרקפת - ניקוי. בנוסף, הוא גם עשיר בנוגדי חיידקים, דלקות ופטריות.

אינדיגו

 צמח המפחית התרבות של תאי עור. או במילים אחרות, מפחית קשקשים במהירות ובאופן משמעותי.

פלודנדרון

 צמח שהוכח כמקל על כאבים, וגם הוא אנטי חיידקי ואנטי פטרייתי. כך, הוא מסייע להקל על עור הקרקפת ולהפחית את רמת פטריית המלסזיה (שהוכחה כגורמת לקשקשים).

אנג'ליקה סינית

 צמח שגודל בסין במשך אלפי שנים למטרות רפואיות, והוכח גם על ידי המדע המודרני כאנטי דלקתי, מועיל לריפוי פצעים ובעל תכונות נוגדות חיידקים.

רובארב

צמח אנטי דלקתי ואנטי אלרגני הידוע ביכולותיו הרפואיות. הרובארב הוא מרפא פצעים מוצלח ביותר, והוא מסייע בהרגעת האזורים המגורים ביותר בקרקפת.

הקרם הטיפולי שלנו פותח באמצעות טכנולוגיה ייחודית ומוגנת בפטנט Control Botaniplex™ system ממעבדות קמדיס. התכשיר מכיל לא פחות משישה צמחי מרפא בעלי יכולות אנטי דלקתיות, פטרייתיות וחיידקיות, וחומרים נוספים המסייעים בריפוי הקרקפת.

הערכה המושלמת לטיפול בתסמיני פסוריאזיס

שילוב תכשירים עוצמתי המהווה שגרת טיפול יעילה לקרקפת ולגוף, לרבות קשקשים ועור מתקלף. מחקרים קליניים שבוצעו הן על הקרקפת והן על העור הראו שיפור ניכר בחומרת תסמיני פסוריאזיס, לרבות חומרת הקילופים, גרד, אדמומיות והתעבות של הנגעים.​

ערכה דו שלבית לטיפול בקשקשים | SEBO DANDRUFF KIT - קמדיס
ערכה דו שלבית לטיפול בקשקשים | SEBO DANDRUFF KIT - קמדיס
ערכה דו שלבית לטיפול בקשקשים | SEBO DANDRUFF KIT - קמדיס
ערכה דו שלבית לטיפול בקשקשים | SEBO DANDRUFF KIT - קמדיס
ערכה דו שלבית לטיפול בקשקשים | SEBO DANDRUFF KIT - קמדיס
ערכה דו שלבית לטיפול בקשקשים | SEBO DANDRUFF KIT - קמדיס
ערכה דו שלבית לטיפול בקשקשים, קרקפת מגרדת ויבשה | SCALP CONTROL
ערכה דו שלבית לטיפול בקשקשים | SEBO DANDRUFF KIT - קמדיס
ערכה דו שלבית לטיפול בקשקשים | SEBO DANDRUFF KIT - קמדיס
ערכה דו שלבית לטיפול בקשקשים | SEBO DANDRUFF KIT - קמדיס
ערכה דו שלבית לטיפול בקשקשים | SEBO DANDRUFF KIT - קמדיס
ערכה דו שלבית לטיפול בקשקשים | SEBO DANDRUFF KIT - קמדיס
ערכה דו שלבית לטיפול בקשקשים | SEBO DANDRUFF KIT - קמדיס
ערכה דו שלבית לטיפול בקשקשים, קרקפת מגרדת ויבשה | SCALP CONTROL

ערכה דו שלבית לטיפול בקשקשים, קרקפת מגרדת ויבשה | SCALP CONTROL

₪114.40

הערכה הדו שלבית לטיפול בקשקשים של קמדיס, מטפלת ומונעת קשקשים, מפחיתה אדמומיות, יובש וגירוי הקרקפת. הערכה מומלצת ע"י דרמטולוגים ומוכחת מחקרית כיעילה בשימוש קבוע בשני המוצרים יחד! הערכה מתאימה גם לטיפול בתסמיני סבוריאה דרמטיטיס.

קשקשים הם מטרד שכל אדם שני בממוצע סובל ממנו. יש מקרים קלים וכמעט לא מורגשים, ויש מקרים קשים יותר שאליהם מתלווה קרקפת מגורה, דבר שהופך למטרד ולבעיה אסתטית של ממש.

הקשקשים הם למעשה תאים מתים שנושרים מהשכבה החיצונית של עור הקרקפת. כאשר ישנה הפרה של האיזון הטבעי בין כמות תאי העור החדשים שנוצרים לבין אלו שנושרים מהגוף, אז מצטברת כמות גדולה של תאי עור מתים על הקרקפת, ואלה למעשה הקשקשים.

עם ההתקדמות הבלתי פוסקת של עולם המדע והרפואה, נמצא כי לעיתים ישנו קשר בין קשקשים וגרד, לבין הימצאותה של פטריית המלסזיה.

 שמפו טיפולי נגד קשקשים

השמפו הטיפולי מסיר ומונע קשקשים,  מנקה ביסודיות ומרגיע את הקרקפת ועם זאת עדין במיוחד. יעילותו מוכחת על פי מחקר קליני, הוא עשיר וקליל, מרגיע ומטהר את הקרקפת, מונע שמנוניות והיווצרות של קשקשים חדשים.

לאחר החפיפה בשמפו הטיפולי, הקרקפת נשמרת מאוזנת, עשירה בלחות והשיער רך ונוח לסירוק. השמפו מכיל שילוב של חומצה סיליצילית, צמח האינדיגו ואגוז עץ הסבון, המסייעים להפחתת קשקשים וקילופי עור, ניקוי וטיהור הקרקפת והשיער.

 

 קרם טיפולי לקרקפת מגורה ואדמומית

קרם טיפולי לקרקפת של קמדיס, מרגיע  קרקפת אדמומית, מעניק לחות מרבית ומפחית קשקשים. יעילותו של התכשיר מוכחת במחקר קליני.

הקרם העדין, מעשיר את הקרקפת בלחות, מרגיע גירויים ומפחית אדמומיות. לתוצאות מיטביות מומלץ לחפוף בשמפו SEBO או PSO של קמדיס.

התכשיר מכיל שילוב ייחודי של 6 צמחי מרפא, המסייעים להפחתת אדמומיות וגירוי, פרו ויטמין B5 וגליצרין להעשרת הקרקפת בלחות.

הקרם מועשר בחמאת שיאה לשיקום שכבת ההגנה הטבעית של הקרקפת, וצבעו המיוחד משקף את ריכוז תמציות הצמחים המשולבות במוצר.

  תכולה: 

  • תכולה שמפו: 200מ"ל, מחיר ל-100 מ"ל: 25 ש"ח
  • תכולה קרם לקרקפת: 100מ"ל, מחיר ל-100 מ"ל: 74 ש"ח

בטיחות המוצרים

  • נבדקו דרמטולוגית
  • ללא SLS
  • ללא צבעים מלאכותיים
  • ללא סטרואידים
  • ללא פארבנים
  • ללא תופעות לוואי ידועות.

מוצרים נוספים בסדרה

במצבים של עור פנים מגורה ואדמומי מומלץ להשתמש גם במוצרים הבאים:

  • SEBO SKIN T-Zone Cleanser תרחיץ פנים טיפולי לעור מגורה, אדמומי ונוטה להתקלפויות
  • SEBO SKIN T-Zone Cream קרם פנים טיפולי לעור מגורה, אדמומי ונוטה להתקלפויות                                                                                                              

 


View Details
Sunday,Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday
January,February,March,April,May,June,July,August,September,October,November,December
Not enough items available. Only [max] left.
הוספה לרשימת המשאלותהצגת רשימת המשאלותהסרה מרשימת המשאלות
סל הקניות שלך

סל הקניות שלך ריק

Return To Shop