משלוח לבית הלקוח חינם בהזמנה מעל 250 ₪
שימו לב! ייתכנו עיכובים באספקת משלוחים. במקרים דחופים, בבקשה צרו איתנו קשר.

דירקטוריון

גב' רוני קרמר, מייסדת, יושבת ראש ומנכ"לית קמדיס בע"מ

רוני קרמר ייסדה את קמדיס בע"מ בשנת 2003 כחברת מו"פ המפתחת, מייצרת ומספקת מוצרי טיפול טבעיים איכותיים לבעיות עור. כיזמית עם משיכה חזקה לרפואת צמחים סינית, וכבעלת 10 שנות ניסיון ברפואת עור סינית מסורתית ובטיפול בבעיות עור, רוני שואפת להגביר את יעילות הטיפול על ידי שילוב הרפואה הסינית המסורתית עם הפרמקולוגיה והביוכימיה המערביות, ולגשר בכך על שתי מסורות גדולות אלו.

מאז הקמת קמדיס, פנתה רוני שוב ושוב לעוסקים ברפואה מסורתית לצורך חילופי ידע, זירוז השגת תוצאות מחקרים קליניים וגילוי תרופות חדשות לבעיות עור.

לרוני תוארM.Sc.  ברפואה סינית מסורתית ורפואת צמחים סינית מהמכללה האמריקאית לרפואה סינית מסורתית (ACTCM) בסן פרנסיסקו, קליפורניה, והתמחות באוניברסיטה ובית החולים צ'נגדו בסצ'ואן, סין. היא אקופונקטוריסטית מוסמכת בקליפורניה ובעלת תואר ראשון בסנסקריט ושפות קלאסיות, ספרות ובלשנות הודית מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

 מר ג'רלד אוסטרוב

יועץ בתחום מוצרי הצריכה.

מר אוסטרוב הוא יושב ראש ומנכ"ל Bausch & Lomb. מר אוסטרוב כיהן כיושב ראש קבוצת Vistakon, Johnson & Johnson  במשך 8 שנים ויושב ראש קבוצת Johnson & Johnson  במשך 13 שנים.

 מר אלון שמש

מר שמש הוא הבעלים והמנכ'ל של Brand building לליווי שיווקי ואסטרטגי של חברות מוצרי הצריכה והקמעונאות. כמו כן, עוסק בליווי חברות הזנק בעולם הקמעונאות הדיגיטאלי. 

שמש כיהן כמנהל שיווק בקבוצת שטראוס, בה החזיק בתפקיד מנהל השיווק של מחלבת יטבתה ומנהל השיווק של שטראוס קפה ישראל. קודם לכן, היה מנהל שיווק תחליפי חלב במעברות ומנהל שיווק ישיר בחברת כא'ל. בתפקידו האחרון כיהן כמנהל השיווק של רשת שופרסל רשת השיווק הגדולה בישראל

מר שמש מרצה לשיווק לתואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה והקריה האקדמית אונו

 גב' דפנה ויינר

לגב' ויינר מעל 15 שנות ניסיון בניהול עסקי ופיננסי עם התמחות בניתוח פיננסי וכלכלי, הערכות מצב, מודלים עסקיים ותכנון פיננסי. היא מייעצת ליזמים, חברות, משקיעים וקרנות. היא מרצה בתכנית לתואר שני במנהל עסקים (MBA) למנהלים בכירים באוניברסיטה העברית מאז 2010, ומלמדת תכנון עסקי. מאז 2002 היא שותפה בחברת Optimize Risk Management Ltd.  המתמחה בפיתוח ושיפור מודלים עסקיים ומתן שירותי ייעוץ על ניהול. היא מחברת שותפה של "How to Create a Successful Business Plan" ספר שיצא לאור בשנת 2016 בהוצאת World Scientific.
Sunday,Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday
January,February,March,April,May,June,July,August,September,October,November,December
Not enough items available. Only [max] left.
הוספה לרשימת המשאלותהצגת רשימת המשאלותהסרה מרשימת המשאלות
סל הקניות שלך

סל הקניות שלך ריק

Return To Shop