משלוח לבית הלקוח חינם בהזמנה מעל 250 ₪
שימו לב! ייתכנו עיכובים באספקת משלוחים. במקרים דחופים, בבקשה צרו איתנו קשר.

תקנון מבצע פעילות יום המשפחה

מהות המבצע: שני זוכים ממי שיגיב על הפוסט ותייג אותנו בסטורי ייבחרו ויוכלו לזכות בשובר מתנה לקניית מוצרי קמדיס בשווי 500 ₪

כיצד ניתן לזכות: צלמו תמונה של המשפחה שלכם עם מוצרי קמדיס.

העלו את התמונות לסטורי שלכם ותייגו אותנו (@kamedis_il) - כך נוכל לראות ולשתף את הסטורי שלכם!

הגיבו על הפוסט הזה וספרו לנו איזה מוצר מתאים לכל אחד מבני המשפחה שלכם ולמה. אל תשכחו לתייג את חברי המשפחה שלכם בתגובה!

כיצד יבחרו הזוכים: 2 תגובות של המשפחות עם ההתאמה המושלמת ביותר על פי צוות קמדיס יוכלו לזכות אתכם בשובר מתנה בשווי 500 ₪ לקניית מוצרי קמדיס באתר החברה

מספר השוברים שיחולקו: 2

רשאים להשתתף במבצעי: כל מי שיגיב על הפוסט ויתייג אותנו בסטורי בתמונה של המפשחה שלהם עם המוצרים.

תוקף המבצע: 7-11 לפברואר
השובר תקף עד לתאריך 31.12.24
השובר אישי ולא ניתן להעברה
ניתן להשתמש בשובר פעם אחת בלבד
ללא כפל מבצעים

קמדיס רשאית בכל עת לשנות, להאריך, לקצר, להפסיק או לבטל את המבצע על פישיקול דעתה הבלעדי בהודעה שתפורסם באתר החברה ושתוקפה יהיה מידי. מוסכםכי הודעה כאמור באתר תשמש הודעה מספיקה והולמת והמשתתף מוותר על כלטענה בנוגע ו/או בקשור לאמור.

פרטיות ואבטחת מידע:
בעת שימוש בשירותי האתרים נאסף מידע עליך. חלק מהמידע מזהה אותך באופן אישי, כלומר בשמך ובכתובתך, מוצרים ושירותים שרכשת או ביקשת למכור, אמצעי התשלום ששימשו אותך, וכיו"ב. זהו המידע שאתה מוסר ביודעין, לדוגמה בעת שתירשם לשירותים באתרים. חלק מהמידע אינו מזהה אותך אישית ואינו נשמר ביחד עם פרטיך. זהו מידע סטטיסטי ומצטבר. לדוגמה, פרסומות שקראת באתר, העמודים שבהם צפית, ההצעות והשירותים שעניינו אותך, כתובת האינטרנט (IP ) שממנה פנית ועוד.

הנתונים שנאספו יישמרו במאגר המידע של החברה ובאחריותה.
השימוש במידע שנאסף, ייעשה רק על פי מדיניות פרטיות זו או על פי הוראות כל דין, על מנת –

 • לאפשר להשתמש בשירותים שונים באתרים .
 • לשפר ולהעשיר את השירותים והתכנים המוצעים באתרים.
 • לשנות או לבטל שירותים ותכנים קיימים.
 • לצורך רכישת מוצרים ושירותים באתרים - לרבות פרסום מידע ותכנים.
 • כדי להתאים את המודעות שיוצגו בעת הביקור באתרים לתחומי ההתעניינות שלך
 • המידע שישמש את החברה יהיה בעיקרו מידע סטטיסטי, שאינו מזהה אישית.

אבטחת המידע באתר זה עומדת בתקנים גבוהים של אבטחת מידע ברשת. האתר עובד בתקן pci-dss בו לצורך ביצוע תשלום הגולש מועבר ישירות לאתר מאובטח של חברת הסליקה, כך שפרטי כרטיס האשראי של הלקוחות אינו נשמר כלל בשרתי האתר. בצורה זו נמנעת האפשרות של צד שלישי להגיע לפרטי כרטיס האשראי של הלקוחות.אמנם בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית, אין הם מעניקים בטחון מוחלט. לכן, החברה לא מתחייבת ששירותיה יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.

החברה מכבדת את פרטיות הלקוחות. החברה לא תספק, בשום מקרה, מידע אישי הקשור לחשבון הלקוח, לצד שלישי, אלא במקרים המפורטים להלן:

 • אם תרכוש מוצרים ושירותים מצדדים שלישיים המציעים אותם למכירה באמצעות האתרים, יועבר לצדדים שלישיים אלה המידע הדרוש להם לשם השלמת תהליך הרכישה
 • במקרה של מחלוקת משפטית בינך לבין החברה שתחייב חשיפת פרטיך;.
 • אם תבצע באתרים, פעולות שבניגוד לדין;
 • אם יתקבל צו שיפוטי המורה למסור את פרטיך או המידע אודותיך לצד שלישי;
 • אם החברה תמכור או תעביר בכל צורה שהיא את פעילות האתרים לתאגיד כלשהו - וכן במקרה שתתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילות האתרים עם פעילותו של צד שלישי, ובלבד שתאגיד זה יקבל על עצמו כלפיך את הוראות מדיניות פרטיות זו.

לשם אבטחת פעולות הלקוחות ואבטחת המידע, מערכת האתר אוספת ומנתחת את כתובת פרוטוקול האינטרנט של הגולשים. פעילות זו מאפשרת מעקב ובירור פעולות לא חוקיות והגנה מפני ניסיונות מרמה והונאה.

בזמן הביקור באתר, שומר שרת האתר קבצי עוגיות (cookies), המשפרים את חווית הגלישה של הלקוח ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפותיך האישיות ולצורכי אבטחת מידע. השימוש בקבצים אלו הינו אוטומטי וללא פיקוח אדם. דפדפנים מודרניים כוללים אפשרות להימנע מקבלת אם אינך יודע כיצד לעשות זאת, בדוק בקובץ העזרה של הדפדפן שבו אתה משתמש.

על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א - 1981, כל אדם זכאי לעיין במידע שעליו המוחזק במאגר מידע. אדם שעיין במידע שעליו ומצא כי אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, רשאי לפנות לבעל מאגר המידע בבקשה לתקן את המידע או למוחקו. פנייה כזאת יש להפנות אל care@kamedis.com או בדואר רגיל אל החברה שכתובתה היא ת.ד 11237 תל אביב 6111102. בנוסף, אם המידע שבמאגרי החברה משמש לצורך פניה אישית אליך, אתה זכאי על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א- 1981 לדרוש בכתב שהמידע המתייחס אליך יימחק ממאגר המידע.

החברה לא תישא באחריות לנזק כלשהו שיגרם ללקוח או מי מטעמו, ככל שיעשה שימוש במידע של הלקוח על ידי צד שלישי ללא הרשאה, במקרים שאינם בשליטת החברה, או הנובעים מכוח עליון או ממעשה מכוון של צד שלישי

בכל מקרה בו יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים בהוראות שעניינן השימוש במידע אישי שמסרת, תפורסם על-כך הודעה בעמוד הבית של האתרים.

דיוור ישיר אלקטרוני:
החברה מעוניינת לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ופרסומי. מידע כזה ישוגר אליך רק אם נתת הסכמה מפורשת לכך, ובכל עת תוכל לבטל את הסכמתך ולחדול מקבלתו החברה לא תמסור את פרטיך האישיים למפרסמים. עם זאת, היא רשאית להעביר מידע סטטיסטי על פעילות המשתמשים באתרים.

Sunday,Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday
January,February,March,April,May,June,July,August,September,October,November,December
Not enough items available. Only [max] left.
הוספה לרשימת המשאלותהצגת רשימת המשאלותהסרה מרשימת המשאלות
סל הקניות שלך

סל הקניות שלך ריק

Return To Shop