כיצד מוצרי קמדיס מקלים על תסמיני מחלת הפסוריאזיס? צפו בפרופסור ארנון כהן, מומחה לרפואת עור, מסביר על כך בהרצאה בכנס של אגודת הפסוריאזיס הישראלית.

מהי מחלת הפסוריאזיס?

פסוריאזיס היא מחלת עור כרונית. למחלה יש רקע גנטי והיא קשורה גם לשיבוש במערכת החיסון. תאים שבמצב רגיל תפקידם הוא להגן על הגוף מופעלים בטעות וגורמים למצב דלקתי בעור. כתוצאה מכך תאי עור חדשים מצטברים על השכבה העליונה של העור בקצב מהיר מדי - ימים במקום כחודש במצב רגיל - עוד לפני שהתאים הישנים הספיקו לנשור. ייצור היתר הזה מוביל להצטברות של תאי עור ולהופעה של הרבדים האופייניים של המחלה על פני העור.

שכיחות המחלה בישראל

בכל שנה יש 300 חולים חדשים, ההימצאות של המחלה עולה ומשנת 2011 השכיחות עלתה מ2% ל4%

הטיפולים במחלה

טווח הטיפולים של פסוריאזיס הוא נרחב ביותר ותלוי גם במידת החומרה של המחלה.
הטיפולים נעים מסטרואידים ועד לזריקות ולטיפולים ביולוגיים אך ישנם גם חולים רבים התרים אחר פתרון יעיל ובטוח ללא סטרואידים
קמדיס, מציעה חלופה כזו, מוצריה מבוססים על צמחי מרפא, בסדרת PSO, הצמח המוביל הינו האינדיגו, הידוע כצמח בעל פעילות אנטי דלקתית, שהוא המחולל למחלת הפסוריאזיס.

ארנון כהן, מומחה לרפואת עור
"כרופא, מאוד נוח לי שיש כל כך הרבה חלופות להציע למטופלים שלי. זה לא בכל מחלות העור ככה. מוצרי קמדיס, מבוססים על צמחים, אשר נבדקו במחקר על בסיס מוליקולרי ונמצאו מתאימים להקלה על תסמיני פסוריאזיס"

מוצרי קמדיס, הוכחו כיעילים, כבטוחים לשימוש וללא תופעות לוואי מוכרות. ללא סטרואידים, פראבנים, צבעים מלאכותיים וSLS. המוצרים מיועדים להקלה על תסמינים בקרקפת ובעור.