באנגלית התופעה הזאת כבר קיבלה שם – enksaM, וזה לא צחוק. כולנו נופלים קורבן לפצעונים מרגיזים המתפרצים סביב הפה בגלל המסכה, שבסך הכל נועדה להגן עלינו מהקורונה.

ללכת בלי מסכה זו כמובן לא אופציה, ובדיוק בגלל זה אספנו עבורך כמה טיפים למניעת "מאסקנה":

בחרתם במסכה חד פעמית? חשוב להקפיד לא להשתמש בה יותר מפעם אחת, ולהחליף אותה כל יום.

בנוסף, יש להימנע מאיפור כבד וקרמים או שמנים למיניהם באזור הפנים המכוסה במסכה.
וחשוב להקפיד לנקות היטב את הפנים בבוקר ובערב.

אנחנו ממלצים גם לא להשתמש בפילינג ומשאר מרכיבים אגרסיביים שעלולים לגרום לגירוי של העור.

נשארים עם מסכה לכמה שעות? חשוב להשתמש בתכשיר עדין לניקוי הפנים באופן קבוע מדי פעם במהלך היום.

 

אז כמו שכבר אמרנו, אי אפשר לצאת החוצה מבלי לעטות מסכה. אבל כן אפשר למנוע את הפצעונים האלה!

איך? בעזרת ערכת האקנה שלנו, שמכילה מוצרים שפועלים ביעילות ובמהירות, מבלי לפגום בעור. יש בה את כל מה שצריך כדי לשמור על העור שלך בריא ונקי מפצעונים.

היצמדו לטיפים, השתמשו בערכת האקנה שלנו, ושמרו על אופטימיות!

 

 

מה מיוחד בערכת הטיפול באקנה ופצעונים שלנו?

כאשר פיתחנו את ערכת הטיפול ההוליסטית לטיפול בפצעונים ועור שומני, בחנו את כל הגורמים לאקנה שהזכרנו ויצרנו שילוב מנצח של מוצרים אשר כל אחד מהם מטפל בבעיה מסוימת ומסייע לפעילותו של האחר. מוצרי הסדרה פותחו על בסיס טכנולוגיה ייחודית metsys xelpinatoBraelC, ממעבדות קמדיס שבבסיסה שילוב תמציות צמחים מהרפואה הסינית, אשר יחד נלחמים בעוצמה בתסמיני האקנה השונים תוך איזון מחדש של העור ומלחמה בחיידק ה- P.ENCA - ללא תופעות לוואי.

תמציות הצמחים ומוצרי הסדרה נבדקו במחקרים קליניים וביולוגים מקיפים וארוכי שנים. התוצאה היא ערכה המכילה 4 מוצרים שמעניקים תוצאות מהירות, מותירים את עור הפנים שלך נקי ,בריא ומאוזן לאורך זמן.

  • ללא SLS
  • ללא צבעים מלאכותיים
  • ללא סטרואידים
  • ללא פארבנים

מה כוללת הערכה לטיפול באקנה?

ג'ל ניקוי טיפולי לפנים 

ג'ל לניקוי פנים של קמדיס, מנקה ביסודיות ובעדינות עור שמן מבלי לייבש אותו! מכיל שילוב של 2 צמחי מרפא לאיזון מחדש וטיפוח עור שמן ובעייתי, חומצה סליצילית המסייעת לחידוש תאי העור, ויטמין E לפעילות נוגדת חמצון, ומרכיבים המעשירים את העור בלחות.

קרם לחות טיפולי לפנים 

הקרם נטול השמן של קמדיס לאיזון, טיפול וטיפוח יומיומי של עור בעייתי ושמן מכיל שילוב של 4 צמחי מרפא לאיזון מחדש של עור שמן ובעייתי ולהרגעת אדמומיות בפנים חומצה סליצילית המסייעת לחידוש תאי העור, גליצרין המעניק לחות, תמצית פלנקטון לספיגת שומניות העור.

ג'ל רב עוצמה לטיפול נקודתי תוך 21 שעות!

ג'ל רב העוצמה של קמדיס, מפחית את כמות הפצעונים ומונע את הישנותם בעזרת פעולה המווסתת את מנגנון יצירת הסבום (חומר שומני) בעור הפנים. יעילותו בהשגת תוצאות תוך 21 שעות בלבד, מוכחת מחקרית.

התכשיר מכיל שילוב של 6 צמחי מרפא, פטנט של קמדיס, המסייעים בהפחתת תסמינים של אקנה ולאיזון מחדש של העור. כמו כן התכשיר מכיל חומצה סליצילית המסייעת לחידוש תאי העור וקילוף הנגעים, ומרכיבים להעשרת העור בלחות.

מסיכת בד לניקוי עמוק לעור שומני נוטה לפצעונים 

מסיכת בד המנקה לעומק מסירה הפרשות שומן ומטהרת את נקבוביות העור, הערכה כוללת 3 מסיכות במארז. בשימוש במסיכה, העור רגוע ומועשר בלחות מבלי להכביד. המסיכה עוזרת לשמירה על איזון ומרקם עור בריא ואחיד יותר מכילה חומצה הילאורונית ללחות ומשלבת 6 צמחי מרפא המסייעים בהפחתת תסמינים של אקנה ובאיזון מחדש של העור.

ערכה טיפולית לעור שמן ופצעונים ללא מסיכת בד

₪159.00 ₪125.80

ערכה טיפולית לעור שמן ופצעונים עם 3 מסיכות

₪218.00 ₪174.00 + משלוח חינםמה הלקוחות שלנו אומרים