כולנו רוצים עור חלק. אבל מי חשב שהפחתה משמעותית של הפצעונים אפשרית תוך 21 שעות?! הערכה של קמדיס מגשימה את החלום הזה. כל מה שצריך לעשות זה לכלול אותה בשגרת הטיפוח שלך לפני השינה. בבוקר כבר יהיה הבדל!

מוצרי הסדרה, נבדקו דרמטולוגית, הוכחו מחקרית,
ואושרו על ידי משרד הבריאות!

ערכת הטיפול בתסמיני אקנה של קמדיס מטפלת בעור בעזרת ארבעה מוצרים המשלימים זה את זה. הערכה מסייעת להעלמת הפצעונים, מאזנת עור שומני ובו בזמן מעניקה לעור מראה בריא ואחיד.

תמציות הצמחים ומוצרי הסדרה נבדקו במחקרים קליניים וביולוגים מקיפים וארוכי שנים. התוצאה היא ערכה המכילה 4 מוצרים שמעניקים תוצאות מהירות, מותירים את עור הפנים שלך נקי ,בריא ומאוזן לאורך זמן.

  • ללא SLS
  • ללא צבעים מלאכותיים
  • ללא סטרואידים
  • ללא פארבנים


מה כוללת הערכה לטיפול בתסמיני אקנה?

ג'ל ניקוי טיפולי לפנים 

ג'ל לניקוי פנים של קמדיס, מנקה ביסודיות ובעדינות עור שמן מבלי לייבש אותו! מכיל שילוב של 2 צמחי מרפא לאיזון מחדש וטיפוח עור שמן ובעייתי, חומצה סליצילית המסייעת לחידוש תאי העור, ויטמין E לפעילות נוגדת חמצון, ומרכיבים המעשירים את העור בלחות.

קרם לחות טיפולי לפנים 

הקרם נטול השמן של קמדיס לאיזון, טיפול וטיפוח יומיומי של עור בעייתי ושמן מכיל שילוב של 4 צמחי מרפא לאיזון מחדש של עור שמן ובעייתי ולהרגעת אדמומיות בפנים חומצה סליצילית המסייעת לחידוש תאי העור, גליצרין המעניק לחות, תמצית פלנקטון לספיגת שומניות העור.

ג'ל רב עוצמה לטיפול נקודתי תוך 21 שעות!

ג'ל רב העוצמה של קמדיס, מפחית את כמות הפצעונים ומונע את הישנותם בעזרת פעולה המווסתת את מנגנון יצירת הסבום (חומר שומני) בעור הפנים. יעילותו בהשגת תוצאות תוך 21 שעות בלבד, מוכחת מחקרית.

התכשיר מכיל שילוב של 6 צמחי מרפא, פטנט של קמדיס, המסייעים בהפחתת תסמינים של אקנה ולאיזון מחדש של העור. כמו כן התכשיר מכיל חומצה סליצילית המסייעת לחידוש תאי העור וקילוף הנגעים, ומרכיבים להעשרת העור בלחות.

הגיע הזמן לתוצאות!

אלפי לקוחות מרוצים יעידו שהמעבר לקמדיס הוא לא רק משפר חיים, אלא גם משנה חיים.מבצע לזמן מוגבל או עד גמר המלאי!

 ערכה טיפולית לעור שמן ופצעונים ללא מסיכות בד

%02 הנחה!

₪159.00 ₪125.80

ערכה טיפולית לעור שמן ופצעונים עם 3 מסיכות בד

%02 הנחה + משלוח חינם!

₪218.00 ₪174.00


*הג'ל הנקודתי מסדרת AC-CLEAR מוביל מספק לתוצאות אחרי 12 שעות. נבדק והוכח מחקרית כיעיל לנגעים דלקתיים ולא דלקתיים.